Hoşgeldiniz , Misafir
Toplam Mesajınız : 0


 
Kayıt OlAnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 
 

 Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı

Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ReeN
Yönetici
Yönetici
ReeN

Erkek
Mesaj Sayısı : 1799
Yaş : 28
<br><fieldset><FONT color=red>&l :
<b>Ruh Hali :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
100 / 100100 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
100 / 100100 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
100 / 100100 / 100

Kayıt tarihi : 18/06/08

MesajKonu: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Salı Haz. 24, 2008 7:58 pm

Tebrik ediyorum öncelikle sizleri, çok keyifli bir gece yaşadık albüm lansmanızda. Sizi tanımayanlar için g.e.c.e.'yi biraz anlatmanızı istesem?

Can: Teşekkürler. Eren'le biz çocukluk arkadaşıydık. Ankara'da, aynı lisede okuyorduk. Lise döneminde birlikte müzik yapmaya başladık. Sonra yollarımız Gökçe ve Erdem ile kesişti. Birbirimizle çalmaktan çok hoşnut olduğumuzu fark ettik, o günden beri de hiç ayrılmadan birlikte müzik yaptık. Cover çalarak başlamadık biz müziğe. En başından beri bilinçsizce beste yapmayı deniyorduk. Daha sonraları Ankara'da bar programı yapmaya başlayınca mecburen cover çaldık. Ekşi Limon, Manhattan ve IF'de düzenli programlarımız oldu.

Albüm yolculuğu nasıl başladı ?

Can: Manhattan'da çalarken bir gece Kargo konseri sonrası Koray Candemir çaldığımız bara geldi ve bizimle tanıştı. 4 sene önce. Daha sonraları yaptığımız çaldığımız tüm parçaları ona yolladık, demo kayıtlarımızı gönderdik. O da bizi kritik etmeye başladı, şöyle yapın böyle yapın diyerek bakmışız ki bir yoldayız. Sonra Koray'ı kandırdık.

Eren: Kendisi de zaten böyle bir yola girmek istiyordu. Güzel bir kesişme oldu.

Albüm için neler söyleyebilirsiniz? "İçinde Saklı" olan ne?

Gökçe: Sound yelpazemiz oldukça geniş, isim vererek şuna benziyoruz gibi bir benzetme yapamayız. Ama alternatif rock dinleyeceklerdir bu albümde.

Can: İngiliz gruplarının çizgisini daha çok benimsiyoruz. Albüm oldukça hareketli. Temposu düşmeyen bir albüm. Nasıl başlıyorsa öyle gidiyor, durulduğu yerler çok az. Albümün baştan sonra keyifli olduğunu düşünüyorum. İçinde saklı bir albüm yani. (kahkahalar)

Albümden beklentilerinize gelirsek?

Eren: İnsanların bizi doğru algılamalarını bekliyoruz. Çünkü ilk albüm ve doğru bir izlenim bırakamıyorsak eğer orada bir problem vardır işte.

Can: Konser vermek.

Gökçe: Albümün en büyük amacı insanlara ulaşabilmek. Bizde bunu istiyoruz, konser amaç, albüm araç aslında. Herkesin kulağını yakalayabilmek, dikkatlerini çekebilmek bizim istediğimiz. Her kesimden insanın beğenisine sunuyoruz biz bu albümü, elitist bir tavrımız yok.

Farkında olarak veya olmayarak, bugüne dek beslendiğiniz isimlere örnek vermek gerekirse?

Can: Hepimizin kesişim kümesi Incubus'tur. Son zamanlarda Arctic Monkeys'a kafayı taktık.

Gökçe: Hepimizin geçmişte dinlediği ortak isimler var. Mesela Nirvana. Ama onun ötesinde şimdilerde Can'ın da dediği gibi İngiliz gruplarından daha çok etkileniyoruz.

Geçtiğimiz hafta albüm lansmanınız vardı. Bir hayli de kalabalıktı. Sizin gözünüzden o gece nasıl geçti?

Erdem: Benim için oldukça keyifliydi, üstelik uzun süredir de çalmamıştık. Stüdyoda kayıt aşamasındaydık 2 aydır ara vermeden. Bu nedenle çok hoş bir değişiklik oldu.

Gökçe: Oradaki çoğu insan zaten bizi senelerdir dinleyen kemik kitleydi. Ankara'dan beri takipçimiz olan insanları orada görmek çok keyifli bir duyguydu.

Can: Sahnedeyken pek çok yüz önümden geçti. Neredeyse tamamını Ankara'dan hatırlıyordum. Mutlaka daha önce izlemişlerdi bizi. Bu nedenle şarkılara da eşlik ediyorlardı. Albüm lansmanımızda bunun olması çok önemlii ve çok keyifliydi. Tanıdık yüzleri görmek benim için bir de rahatlatıcıydı elbette.

Eren: Bizim için en önemlisi çalarken ne kadar mutlu olduğumuz, çalarken ne kadar eğlendiğimizdi. Konser sonrası bunun kritiğini yaptık. Hepimiz oldukca memnunuz o geceden.

Albümün tamamı 2 ayda mı kaydedildi?

Can: Şarkıların hazırlanması süreci çok daha uzun elbette ama stüdyoya girip çıkmamız toplamda 2 ay sürdü.

Gökçe: Son iki senedir bu albüm üzerinde uğraşıyoruz.

Erdem: Yalnızca 'Kırmızı' adlı parça kayıt sürecinde ortaya çıktı. Yavaş şarkı ihtiyacımız vardı, o sebeple yapıldı. Koray insanların albümü dinlerken fazla tempodan fenalık geçirebileceğini düşündü. (gülüşmeler)

Koray Candemir'in prodüktör olarak katkısı ne oldu bu albüme? Onunla çalışmak nasıl bir histi?

Can: Koray bizden çok daha tecrübeli olduğu için bir kere bizim panikleme hallerimizde bizi çok güzel sakinleştirdi. Her şeyi yoluna koyma konusunda çok başarılıydı. Öncelikle İstanbul'a taşınmamız ve burada yaşamaya alışmamız konusunda çok yardımcı oldu bize. Ankara'dan sonra İstanbul, bambaşka bir set up çünkü.

Gökçe: Şarkılarımıza çok müdahale etmeden, bizi olduğumuz gibi bıraktı. Bu çok önemli bir noktaydı.

Can: Kayıt süresince değil de, şarkıların oluşum sürecinde çok yardımı oldu. Mesela bu şarkının üzerine yoğunlaşın, bunu biraz geri plana alın veya bunda şunu daha belirginleştirin gibi müdahaleleri çok yerindeydi. Kendi yolumuzu bulmamız konusunda çok yardımcı oldu. Üzerinde çalışmamız gereken yerleri gösterdi. Yoksa bu şarkının burasını böyle yapın demedi, üstüne yoğunlaşın dedi.

Gökçe: Aklımızda olan ama ismini koyamadığımız şeyleri bizim için isimlendirdi.

Eren: Koray'la çalışmanın en büyük avantajı sanıyorum, daha önce onun da bir grup içerisinde müzik yapıyor olmasıydı. Çünkü grup söz konusu olduğunda, ego tamamen ortadan kayboluyor. Çok samimi bir şekilde çalışabiliyorsun ve grup mantığını anlıyor olması bizim daha verimli çalışmamıza neden oldu. Bu nedenle acayip şanslı hissediyoruz kendimizi. Yalnızca çalıştığımız için değil, insan olarak da yanımızda olduğu için çok şanslıyız.

Avrupa Müzik ile yollarınızı kesiştiren de Koray mı oldu?

Can: Evet, Koray sayesinde oldu. Çok büyük bir şanstı bizim için. Funda ile çalışmaya başlamamız da çok büyük bir şanstı. Bu yolculuk boyunca tüm karşımıza çıkan insanlar, birlikte çalıştığımız isimler çok şanstı bizim için. Çok uzun zamandır çok istediğimiz bir şeydi bu sanıyorum çok istemişiz. İçten istemek çok önemli, hep buna inandık. Biz ilk albümü çıkarmanın zorluklarıyla çok minumumda yüzleştik etrafımızdaki insanlar sayesinde.

Son zamanlarda Ankara'dan bu kadar çok iyi grup çıkmasına ilişkin söyleyecek bir şeylerimiz var mı peki beyler?

Can: Var tabii. (gülüşmeler) Yani, Ankara'da böyle bir jenerasyon yakalandı kendiliğinden. Bir dönem baktığımızda Manga bar programı yapıyordu, Çilekeş program yapıyordu, Deja Vu program yapıyordu. Herkes birlikteydi yani, bir barda haftanın her günü çok iyi gruplar sahne alıyordu ve devamlı bir iletişim durumu söz konusuydu. Kendiliğinden oluştu bu ortam. Üstelik Ankara'da çok daha rahat yoğunlaşıyorsunuz yaptığınız işe. Burası kadar karışık ve kompleks değil. Herkes evinde stüdyosunda müziğine odaklanabiliyor.

Gökçe: İnsanların beste yapmasını destekleyen ve bestelere önem veren bir izleyici kitlesi vardı orada. Burada barların önüden geçerken ben hala ve hala cover çalan gruplar duyuyorum.

Eren: Ankara soundu diye bir şey söz konusu değil ama. Herkes bambaşka müzikler yapıyor ama herkes yaptığını iyi yapıyor. Biz üçüncü kuşak müzik yapıyoruz. İkinci kuşak müzisyenler mesela söylemlerinde daha oturaklıydı. Mor ve Ötesi, Kargo, Duman mesela. Onların söylemeye çalıştığı şeyler çok daha netti. Onlar İstanbul'un zaferiydi. Bundan sonra belki Eskişehir olacak kim bilir...

Türkiye'de bu işi layıkıyla yapıyor dediğiniz isimler var mı? Duruşu tavrı veya müzisyenliği ile sizin için tam olarak bu kavramı karşılayan?

Eren: Grupların yaptığı müzikten daha çok, müziğin içinde nerede durduklarını irdeliyoruz. Bu açıdan pek çok isim kendi kavramını karşılıyor aslında. Mor ve Ötesi olsun, Kargo olsun, Duman olsun... Biz Barış Manço da dinledik sonuçta. MFÖ mesela, bu ülkede batılı tınları ilk kullanan gruptur. Çok önemlidir bu yüzden.

Albüme geri dönersek, çıkış parçası kesinleşti mi? Klip çekiminiz yarın sanıyorum? İpucu alabilir miyiz?

Can: Evet kesinleşti. 'Aşık Mıyız?'a çekiyoruz klibi. Parça zaten bir çiftin kendilerini ve ilişkilerini sorgulaması üzerine kurulu. Klibin konsepti de buna uygun olacak. Hem performans hem de bizden başka oyuncular da yer alacak. Daha fazlasını inan bizde bilmiyoruz.

Gökçe: Prangalar olacak. Onu biliyoruz.

Rahat olabilirsiniz arkadaşlar, dergi yayımlandığında klip rotasyonda olacaktır. (Kahkahalar)

Gökçe: Birbirlerine prangalı çiftler olacak. İlişkileri anlatılmaya çalışılacak. Gerisi yine de sürpriz kalsın. :)

Albümünüzü edinip, beğenenlere, dinlemeleri için ne tavsiye edebilirsiniz?

Can: Aslında o kadar karmakarışık müzikler dinliyoruz ki, bizi sevdilerse bunları da severler gibi bir şey söylemek çok mümkün değil. Çünkü bizi dinlediğinde neyle bağdaştıracağı biraz da dinleyiciye bağlı bir şey... Onun inisiyatifinde. Çok derin anlamlar yükleyemiyoruz şarkılara, dinleyenlerin hayatı değişecek gibi bir söylemimiz de yok. Biz yalnızca eksikliğini duyduğumuz sesleri ortaya çıkardık, kendi penceremizden yaşadıklarımızı anlatmaya çalıştık. Bizim penceremizden baksınlar istedik.

Eren: Muhtemelen İngiliz müziğinden daha çok hoşlanacaklardır.

Erdem: Sakin sevebilirler.

Can: Athena olabilir. Enerjimiz onlara benziyor. Şarkı başlar başlamaz o enerjiyi yüzünüze çarpıyor.

Çok teşekkürler beyler. Yüxexes okuyucularına söylemek istediğiniz son bir şeyler?

Eren: Biz teşekkür ederiz. Son bir şeyler... Hmm... İnsanları konserlerimize bekliyoruz, birlikte eğlenmek için.

Can: Orjinal albüm almasalar bile konserlerimize gelsinler. Aynı hayatları yaşıyoruz hepimiz neredeyse, aynı şeyleri görüp geçiriyoruz. Bu yüzden ortak paylaşımlar önemli. Bizimle birlikte vakit geçirmeleri için, birlikte eğlenmek için bekliyoruz onları.


-----------

Röportaj

BİRSEN BİRDİR

Arkadaşlar bunların hepsini elimle tek tek yazdım hiç bir yerden alıntı YAPMADIM !, yorucu oldu ama sizler için değdi. :) Saygı gösterirsiniz artık. Yorumları eksik etmeyin :)

Teşekkürler,

SiLeNce


dip not: ALINTI YAPILAMAZ!

_________________


...::: Kötüler sevilmezz .. Ve bende sevilmedim :::...
...::: Adamına göre olamadığım için midir ? :::...
...::: Yalakalığı benimseyenler sevilsin :::...
...::: Ben buyum kimseye ihtiyacım da Y-o-K ! :::...


En son SiLeNce tarafından Salı Haz. 24, 2008 8:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://gecefan.forumzen.com
ŞeGüPKe
Yeni Üye
Yeni Üye
ŞeGüPKe

Kadın
Mesaj Sayısı : 35
Yaş : 24
Nerden : istanbul
<br><fieldset><FONT color=red>&l :
Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!

<b>Ruh Hali :
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
0 / 1000 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
0 / 1000 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
0 / 1000 / 100

<br><FONT color=yellow><B>Sevdiğ : <FONT color=orange><B>Can Baydar</FONT>
<br><FONT color=cyan><B>İleti< : ^^Wandering^^
Kayıt tarihi : 21/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Salı Haz. 24, 2008 8:44 pm

teşekkürler ;) paylaşım için
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/gecemusic
*PsikO*
Üye
Üye
*PsikO*

Kadın
Mesaj Sayısı : 736
Yaş : 23
Nerden : Ankara
Meslek : Öğrenci
<br><fieldset><FONT color=red>&l : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!</strong></font> </marquee></span></div>
<b>Ruh Hali :
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
90 / 10090 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
60 / 10060 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
90 / 10090 / 100

<br><FONT color=cyan><B>İleti< : Psikoyum, psikosun, psiko... xD xD xD
Kayıt tarihi : 23/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Salı Haz. 24, 2008 8:49 pm

Vay...güzel röportaj :D sağol canım....
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
esra_hc
Yeni Üye
Yeni Üye
esra_hc

Kadın
Mesaj Sayısı : 25
Yaş : 27
Nerden : istanbul
Meslek : 18
<br><fieldset><FONT color=red>&l :
Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!

<b>Ruh Hali :
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
0 / 1000 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
0 / 1000 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
0 / 1000 / 100

<br><FONT color=yellow><B>Sevdiğ : <FONT color=orange><B>Can Baydar</FONT>
Kayıt tarihi : 24/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Salı Haz. 24, 2008 8:57 pm

güzel röportaj olmuş teşekkürler
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
bonnie
Üye
Üye
bonnie

Kadın
Mesaj Sayısı : 178
Yaş : 26
<br><fieldset><FONT color=red>&l : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!</strong></font> </marquee></span></div>
<b>Ruh Hali :
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
10 / 10010 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
10 / 10010 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
25 / 10025 / 100

<br><FONT color=cyan><B>İleti< : lüzumsuz şeyler aslında kendi çaplarında lüzumludurlar...
Kayıt tarihi : 24/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Salı Haz. 24, 2008 9:04 pm

çok çok saol ellerine sağlık gerçekten güzel bi röportaj SiLeNce :d
Alıntı :
Biz yalnızca eksikliğini duyduğumuz sesleri ortaya çıkardık
işte bu cümle.bende bu grup hakkında yorum yapmak istediğimde hep tıkanıyordum gerçekten söylediği gibi türk müziğinde eksikliğini duyduğumuz sesleri ortaya çıkardılar.işte buuuu.başarılarının devamını dilarizz.:D
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
ReeN
Yönetici
Yönetici
ReeN

Erkek
Mesaj Sayısı : 1799
Yaş : 28
<br><fieldset><FONT color=red>&l :
<b>Ruh Hali :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
100 / 100100 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
100 / 100100 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
100 / 100100 / 100

Kayıt tarihi : 18/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Salı Haz. 24, 2008 9:12 pm

Önemli değil arkadaşlar herşey g.e.c.e fanları için :)

Gece'yede yakışan bu zaten bonnie ;)

_________________


...::: Kötüler sevilmezz .. Ve bende sevilmedim :::...
...::: Adamına göre olamadığım için midir ? :::...
...::: Yalakalığı benimseyenler sevilsin :::...
...::: Ben buyum kimseye ihtiyacım da Y-o-K ! :::...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://gecefan.forumzen.com
sony
Yönetici
Yönetici
sony

Erkek
Mesaj Sayısı : 2792
Yaş : 26
<br><fieldset><FONT color=red>&l : <div align=\"center\"><span><marquee><font color=\"#ff0000\"><strong> ßeni hayaLLerimin ßittiqi yere aSın!
</strong></font> </marquee></span></div>
<b>Ruh Hali :
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
100 / 100100 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
100 / 100100 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
100 / 100100 / 100

<br><FONT color=yellow><B>Sevdiğ : <FONT color=orange><B>Can Baydar</FONT>
<br><FONT color=cyan><B>İleti< : Ciqlik iStiyør kuLaklarim..ya atmaLi deRinden yada attirmaLi derinLerden..!
Kayıt tarihi : 18/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Salı Haz. 24, 2008 9:18 pm

Saol kanka ;)

_________________

Tédavisi Mümkün OLmayan $izoFrén ß1r A$kty ßénimkisy.
Hanqi Doktora Gittiysém AyrıLık Yazdı Récétémé
EkLédi
Hérqün DüzénLi OLarak ÖLünécék..!

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
seda_666
Üye
Üye
seda_666

Kadın
Mesaj Sayısı : 175
Yaş : 28
Nerden : yalowa
Meslek : 18
<br><fieldset><FONT color=red>&l : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!</strong></font> </marquee></span></div>
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
10 / 10010 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
5 / 1005 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
12 / 10012 / 100

<br><FONT color=yellow><B>Sevdiğ : <FONT color=orange><B>Can Baydar</FONT>
<br><FONT color=cyan><B>İleti< : ...lifetime piling up....
Kayıt tarihi : 19/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Salı Haz. 24, 2008 9:20 pm

saol batucum bayağı yorulmuşsun ama değmiş....
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
bonnie
Üye
Üye
bonnie

Kadın
Mesaj Sayısı : 178
Yaş : 26
<br><fieldset><FONT color=red>&l : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!</strong></font> </marquee></span></div>
<b>Ruh Hali :
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
10 / 10010 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
10 / 10010 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
25 / 10025 / 100

<br><FONT color=cyan><B>İleti< : lüzumsuz şeyler aslında kendi çaplarında lüzumludurlar...
Kayıt tarihi : 24/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Salı Haz. 24, 2008 9:22 pm

SiLeNce demiş ki:
Önemli değil arkadaşlar herşey g.e.c.e fanları için :)

Gece'yede yakışan bu zaten bonnie ;)

kesinlikle :D
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
ReeN
Yönetici
Yönetici
ReeN

Erkek
Mesaj Sayısı : 1799
Yaş : 28
<br><fieldset><FONT color=red>&l :
<b>Ruh Hali :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
100 / 100100 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
100 / 100100 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
100 / 100100 / 100

Kayıt tarihi : 18/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Salı Haz. 24, 2008 9:26 pm

Matrax demiş ki:
Saol kanka ;)

Rica ederim Samet her zaman .. :roll:

seda_666 demiş ki:
saol batucum bayağı yorulmuşsun ama değmiş....

Önemi değil seda.. üyelerimiz bilgilensinler bana yeter .. ;)

bonnie demiş ki:
kesinlikle :D

:cheers:

_________________


...::: Kötüler sevilmezz .. Ve bende sevilmedim :::...
...::: Adamına göre olamadığım için midir ? :::...
...::: Yalakalığı benimseyenler sevilsin :::...
...::: Ben buyum kimseye ihtiyacım da Y-o-K ! :::...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://gecefan.forumzen.com
RockergirL
Co Admin
Co Admin
RockergirL

Kadın
Mesaj Sayısı : 1166
Yaş : 25
<br><fieldset><FONT color=red>&l : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!</strong></font> </marquee></span></div>
<b>Ruh Hali :
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
100 / 100100 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
100 / 100100 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
100 / 100100 / 100

<br><FONT color=yellow><B>Sevdiğ : <FONT color=orange><B>Can Baydar</FONT>
<br><FONT color=cyan><B>İleti< : Cankolik xD
Kayıt tarihi : 19/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Çarş. Haz. 25, 2008 12:20 am

süpersn silence emeğine sağlık

_________________


...Yok ßu DéRdiN Né soNu Né ßa$ı
YaLNız !ç!Ndé SakLı !Lacı .. !!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
FaTe--
Üye
Üye
FaTe--

Kadın
Mesaj Sayısı : 379
Yaş : 26
Nerden : izmiR
Meslek : 16
<br><fieldset><FONT color=red>&l : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!</strong></font> </marquee></span></div>
<b>Ruh Hali :
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
15 / 10015 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
22 / 10022 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
36 / 10036 / 100

<br><FONT color=yellow><B>Sevdiğ : <FONT color=violet><B>Erdem Başer</FONT>
<br><FONT color=cyan><B>İleti< : тнә рІе¢éš όғ му нєαят αяѐ міѕѕіἠg yόύ
Kayıt tarihi : 24/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Çarş. Haz. 25, 2008 11:41 am

teşekkürler x)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://lekeliask.net/
pasif
Yeni Üye
Yeni Üye
pasif

Kadın
Mesaj Sayısı : 34
<br><fieldset><FONT color=red>&l : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!</strong></font> </marquee></span></div>
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
0 / 1000 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
0 / 1000 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
19 / 10019 / 100

Kayıt tarihi : 22/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Çarş. Haz. 25, 2008 12:42 pm

teşekkürler paylaşım için :twisted:
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
ReeN
Yönetici
Yönetici
ReeN

Erkek
Mesaj Sayısı : 1799
Yaş : 28
<br><fieldset><FONT color=red>&l :
<b>Ruh Hali :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
100 / 100100 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
100 / 100100 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
100 / 100100 / 100

Kayıt tarihi : 18/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Çarş. Haz. 25, 2008 12:43 pm

önmli değil x) beğenmişsinizdir inş x)

_________________


...::: Kötüler sevilmezz .. Ve bende sevilmedim :::...
...::: Adamına göre olamadığım için midir ? :::...
...::: Yalakalığı benimseyenler sevilsin :::...
...::: Ben buyum kimseye ihtiyacım da Y-o-K ! :::...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://gecefan.forumzen.com
paticx
Üye
Üye
paticx

Kadın
Mesaj Sayısı : 163
Yaş : 25
Nerden : trbzNN
Meslek : 16
<br><fieldset><FONT color=red>&l : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!</strong></font> </marquee></span></div>
<b>Ruh Hali :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
5 / 1005 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
9 / 1009 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
12 / 10012 / 100

<br><FONT color=yellow><B>Sevdiğ : <FONT color=orange><B>Can Baydar</FONT>
<br><FONT color=cyan><B>İleti< : seNn beKLe beN gidiYorMm...
Kayıt tarihi : 20/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Çarş. Haz. 25, 2008 1:27 pm

teşekKürLer SİLeNce...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
rocksena
Üye
Üye
rocksena

Kadın
Mesaj Sayısı : 854
Yaş : 24
Nerden : İstanbuL
Meslek : 14
<br><fieldset><FONT color=red>&l : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!</strong></font> </marquee></span></div>
<b>Ruh Hali :
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
20 / 10020 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
25 / 10025 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
36 / 10036 / 100

<br><FONT color=yellow><B>Sevdiğ : <FONT color=green><B>Gökçe Balaban</FONT>
<br><FONT color=cyan><B>İleti< : [... ^^ Wooden Love ^^^... ]
Kayıt tarihi : 23/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Çarş. Haz. 25, 2008 1:51 pm

oo sağol sprman bitirmişin işi :D bu forum bi 10 snee gider böyle sn oldukça :D
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/rocksena
ReeN
Yönetici
Yönetici
ReeN

Erkek
Mesaj Sayısı : 1799
Yaş : 28
<br><fieldset><FONT color=red>&l :
<b>Ruh Hali :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
100 / 100100 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
100 / 100100 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
100 / 100100 / 100

Kayıt tarihi : 18/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Çarş. Haz. 25, 2008 1:58 pm

sen olmassanda olmaz artık :lol!:

_________________


...::: Kötüler sevilmezz .. Ve bende sevilmedim :::...
...::: Adamına göre olamadığım için midir ? :::...
...::: Yalakalığı benimseyenler sevilsin :::...
...::: Ben buyum kimseye ihtiyacım da Y-o-K ! :::...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://gecefan.forumzen.com
rocksena
Üye
Üye
rocksena

Kadın
Mesaj Sayısı : 854
Yaş : 24
Nerden : İstanbuL
Meslek : 14
<br><fieldset><FONT color=red>&l : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!</strong></font> </marquee></span></div>
<b>Ruh Hali :
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
20 / 10020 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
25 / 10025 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
36 / 10036 / 100

<br><FONT color=yellow><B>Sevdiğ : <FONT color=green><B>Gökçe Balaban</FONT>
<br><FONT color=cyan><B>İleti< : [... ^^ Wooden Love ^^^... ]
Kayıt tarihi : 23/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Çarş. Haz. 25, 2008 2:36 pm

sağol inş :D gececiyiz biz xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/rocksena
tuna_cagkan_simge
Yeni Üye
Yeni Üye
avatar

Kadın
Mesaj Sayısı : 21
Yaş : 24
Nerden : can'ının yanından
Meslek : 14
<br><fieldset><FONT color=red>&l :
Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!

<b>Ruh Hali :
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
0 / 1000 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
0 / 1000 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
0 / 1000 / 100

<br><FONT color=yellow><B>Sevdiğ : <FONT color=orange><B>Can Baydar</FONT>
<br><FONT color=cyan><B>İleti< : kişiselimiz oldu mu kie iletimiz olsun!!
Kayıt tarihi : 22/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Çarş. Haz. 25, 2008 4:44 pm

tşk. çok güseL
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://televizyonunyildizlari.forumup.web.tr
denisss
Yeni Üye
Yeni Üye
denisss

Kadın
Mesaj Sayısı : 6
Yaş : 28
Nerden : antalyaaaaa
Meslek : 17-18 :D
<br><fieldset><FONT color=red>&l :
Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!

<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
0 / 1000 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
0 / 1000 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
0 / 1000 / 100

<br><FONT color=cyan><B>İleti< : dırırımımırırımırımm lalalaalalalaly =D
Kayıt tarihi : 25/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Çarş. Haz. 25, 2008 4:48 pm

ahaha iyimiş koray la ilgili olduklarını bilmiyordum hiç :D
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.myspace.com/bourtlen
EndLessNess
Yeni Üye
Yeni Üye
EndLessNess

Kadın
Mesaj Sayısı : 12
Yaş : 27
Nerden : kırklareli
Meslek : 17
<br><fieldset><FONT color=red>&l :
Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!

<b>Ruh Hali :
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
0 / 1000 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
0 / 1000 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
0 / 1000 / 100

<br><FONT color=yellow><B>Sevdiğ : <FONT color=orange><B>Can Baydar</FONT>
<br><FONT color=cyan><B>İleti< : Hayat , beni mutlu edecek insanın yanına götür . Tutsun elimi ve bırakmasın , sonsuza dek kalsın yanımda :)
Kayıt tarihi : 26/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Perş. Haz. 26, 2008 1:20 pm

begenmez myz çk gzl olms ellrine sglk devamını bekleriz :D
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
grimsi
Yeni Üye
Yeni Üye
avatar

Kadın
Mesaj Sayısı : 7
Yaş : 26
<br><fieldset><FONT color=red>&l :
Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!

<br><FONT color=orange><B>Başarı :
0 / 1000 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
0 / 1000 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
0 / 1000 / 100

Kayıt tarihi : 24/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Perş. Haz. 26, 2008 3:59 pm

Nirvana'da kesişmeleri ne hoş zira dinlemeyen az insan vardır diye düşünüyorum.

Teşekkürler paylaşım için uzun soluklu bi röportaja daha bi anlam kattın,bizimle paylaştın :D
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
gecefanı
Yeni Üye
Yeni Üye
gecefanı

Kadın
Mesaj Sayısı : 8
Yaş : 25
Nerden : İZMİT
Meslek : 16
<br><fieldset><FONT color=red>&l :
Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!

<b>Ruh Hali :
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
0 / 1000 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
0 / 1000 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
0 / 1000 / 100

<br><FONT color=yellow><B>Sevdiğ : <FONT color=orange><B>Can Baydar</FONT>
<br><FONT color=cyan><B>İleti< : CaN-ıMMMMMM !!
Kayıt tarihi : 26/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Perş. Haz. 26, 2008 5:46 pm

çok süper oldu bu röportaj bnm için herşey için saolun iyiki varsınızz!!!!!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
goticca
Yeni Üye
Yeni Üye
goticca

Kadın
Mesaj Sayısı : 4
Yaş : 30
<br><fieldset><FONT color=red>&l :
Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!

<b>Ruh Hali :
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
0 / 1000 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
0 / 1000 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
0 / 1000 / 100

<br><FONT color=yellow><B>Sevdiğ : <FONT color=orange><B>Can Baydar</FONT>
Kayıt tarihi : 23/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Perş. Haz. 26, 2008 7:50 pm

okumaya yeni fırsatım oldu..ellerine sağlık SiLeNce ;)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
canddy_girl
Süper Miss Moderator
Süper Miss Moderator
canddy_girl

Kadın
Mesaj Sayısı : 944
Yaş : 24
Nerden : ist:N
Meslek : öğrenciyiz napalım=)
<br><fieldset><FONT color=red>&l : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: GECE Grubu İLK ve TEK Fan Sitesi !!</strong></font> </marquee></span></div>
<b> Tuttuğu Takım :
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
35 / 10035 / 100

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
46 / 10046 / 100

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
39 / 10039 / 100

<br><FONT color=yellow><B>Sevdiğ : <FONT color=orange><B>Can Baydar</FONT>
<br><FONT color=cyan><B>İleti< : ∂ιккαт вυ ƒσяυмυη єη ѕєкѕєη∂öят кσℓιqιι∂ιя...
Kayıt tarihi : 20/06/08

MesajKonu: Geri: Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı   Perş. Haz. 26, 2008 7:52 pm

süper olmuş sağ ol batuu

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Yüxexes Dergisi G.E.C.E Röportajı
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Tom Kaulitz Röportajı.

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
www.Alexanderrybaktr.com :: ..:: GeCe GeNeL ::.. :: GECE Grubu Röportajlar-
Buraya geçin: